KONST / Litografier / Färglitografi 12757065
nr 1275 7065
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1971, numrerad 110/385. Motivet: 45x40 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 16 september 2019
kl 18:44:27
1.500 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.900 kr
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren